Panjur Sistemi...

Teknik Yapı Ürünleri yapılarındaki işlevsel bütünlük ve estetik arayışına cevap vermek üzere sunduğu Panjur Sistemi her türlü yapının kapı ve pencerelerine kolayca uygulanabilecek şekilde detaylandırılmıştır. Düşey eksende açılıp kapanan sabit panjurlara, talebe göre sineklik, sineklik ve güneşlik, ya da uzaktan kumandalı veya manuel aksesuar eklenebilmektedir. Bina yüzeyinden taşmayan panjur kutusu nedeniyle cephe bütünlüğünün bozulmaz. Bu özellik,  Panjur Sistemi’ni diğerlerinden ayıran en önemli üstünlüklerden biridir. Dıştan takma panjurlar, bina yapısı dikkate alınarak talepler doğrultusunda duvara veya doğramaya monte edilebilir.
Sistemin Başlıca Özellikleri  
1.
37 ve 52 mm ebatlarında iki tip PVC lamel, 260X210 mm, 210X210 mm ve 230X175 mm ebatlarında üç tip PVC kutu mevcuttur. Bu farklı ebatlardaki lameller ve kapı boşluklarına alternatif çözümler oluşturulabilir.
2.
Özel aksesuarları ile açılır panjur+güneşlik, sabit panjur+güneşlik ve sineklik, motorlu panjur (duvardan anahtarlı veya uzaktan kumandalı) gibi alternatifler yaratılabilir.
3.
İstenilen bölümlere takılan makas aksesuarı sayesinde açılı açılımlar da yapılabilir.
4.
Gereken durumlarda panjur kutusuna konulan yalıtım malzemesi sayesinde ekstra izolasyon sağlanır.
5.
Bina dışından gelebilecek müdahalelere karşı, panjur kanatları dışarıdan yukarı doğru kaldırılamadığı için hırsıza karşı güvenlidir.
6.
Genişlik ve yüksekliğin arttığı durumlarda, lamellere konulan destek sacları sistemin güvenliğini daha da arttırır.
PVC Monoblok (Gizli) panjur sistemlerimiz kullandığımız özel dikmeler ile sineklikli veya sinekliksiz uygulanabilir. Özel dizaynı ile 170 lik kutu ile 2400 mm yüksekliğe kadar kapatma imkanı vardır. Profillerde kullanılan kaplama ile aynı renkte kaplı panjur kutularımız stoklarda mevcuttur.
Sarmal Garaj Panjurları : Uzaktan kumanda,buton, anahtarlı şalter ve şifre gibi geçiş kontrol seçenekleri.Paslanma sorunu olmayan alüminyum malzeme.Elektrik kesildiğinde manuel açma-kapama.Değişik renk seçenekleri.